„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich

 IMP přebor 2016 • 13.2.2016 • all rounds results
34 pairs • 17 tables • 50 boards
tournament director: Dušan Šlachta

Rank Pair Players 1st round 2nd round 3th round 4th round 5th round IMP sum IMP ave
1 22   Erdeová Jana -  Hnátová Daniela3.001.703.202.30-0.40981.960
2 6   Martynek Jan -  Šlemr Jakub3.200.900.80-0.203.00771.540
3 2   Fořt Tomáš -  Scháňka Martin1.601.402.901.500.20761.520
4 27   Bouřa Patrik -  Králík František1.702.803.800.70-2.10691.380
5 3   Fořtová Eva -  Literák Lubomír1.80-2.403.000.303.00571.140
6 11   Hoderová Pavla -  Pulkrab Petr1.601.002.600.000.30551.100
7 13   Šklíba Milan -  Hruška František1.903.60-0.40-1.300.80460.920
8 16   Bahníková Eva -  Bahník Petr3.60-0.20-1.002.00-0.80360.720
9 31   Holý Jaroslav -  Erde Alexander0.001.50-0.70-0.603.00320.640
10 24   Haman Aleš -  Pivnička Jan1.40-1.302.101.70-1.40250.500
11 28   Machát Vladimír -  Vrkoč Petr-0.902.40-1.001.90-0.30210.420
12 32   Schulzová Kristýna -  Krása Ondřej1.500.90-2.203.40-1.60200.400
13 17   Medlínová Blanka -  Maňák Jaroslav-3.200.20-0.602.902.50180.360
14 20   Janíková Jitka -  Janas Adam-1.001.60-0.30-0.701.70130.260
15 8   Laštovička Zdeněk -  Stupka Petr0.80-1.40-3.900.904.70110.220
16 29   Volhejn Petr -  Volhejn Vít-0.400.801.40-0.40-0.5090.180
17 33   Böhmová Jiřina -  Mašek Jiří2.20-4.100.801.60-0.1040.080
18 26   Vozábal David -  Zadražil Michal-1.802.00-2.00-1.303.2010.020
19 15   Horáček Josef -  Čermáková Miroslava-0.900.20-0.20-0.701.6000.000
20 1   Macura Milan -  Medlín Aleš1.100.40-1.10-0.900.30-2-0.040
21 18   Hájková Soňa -  Melčák Martin-2.200.202.40-1.50-0.40-15-0.300
22 10   Suchá Eva -  Mokráň Pavel1.30-2.103.10-1.60-2.40-17-0.340
23 21   Bahník Ondřej -  Barnet Lukáš-1.000.601.60-0.80-2.60-22-0.440
24 7   Kopřiva Jiří -  Zajíček Bohumír-5.301.001.50-1.101.20-27-0.540
25 14   Lapčíková Renata -  Frabša Zdeněk-0.400.60-3.301.00-0.90-30-0.600
26 4   Kyptová Monika -  Humpál Michael-2.20-1.50-1.201.70-0.10-33-0.660
27 12   Svobodová Pavla -  Svoboda Otakar1.20-1.70-1.30-0.10-1.50-34-0.680
28 5   Dolanská Veronika -  Bahník Miloš1.10-1.60-1.50-3.70-0.60-63-1.260
29-31 9   Hora Peter -  Slabeycius Juraj-3.40-0.10-1.10-2.400.50-65-1.300
29-31 19   Ertner Jan -  Hozda Miloš-0.40-0.10-2.60-1.80-1.60-65-1.300
29-31 25   Klímová Hana -  Mandysová Michaela-0.20-1.30-1.30-2.10-1.60-65-1.300
32 34   Kupková Lucie -  Emmer Jiří-0.80-1.20-3.301.10-3.00-72-1.440
33 23   Baláš Jiří -  Martynek Jan-2.90-0.90-3.000.00-1.00-78-1.560
34 30   Pankovič Ján -  Pankovič Mikuláš-2.00-3.902.80-1.80-3.10-80-1.600


1st round result
2nd round result
3th round result
4th round result
5th round result

počítadlo.abz.cz      © Giborg 2.0 (D.Šlachta), GoodLuck 1.3 (E.Velecký), optimized for Firefox, resolution 1280x720