„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain
Presentation Valet

Valet result
Rank Players
(decl1/lead1 - decl2/lead2)
Deals Butler Bid Play Playing Declaring Defending
Decl # Def # Decl1 # Decl2 # Lead1 # Lead2 # Play #
1Skwark - Blat721.831.380.450.67330.26391.10180.1515-0.16210.48180.1339
2Czul - Wesołowski721.741.730.010.5840-0.70320.03170.98230.1315-0.7417-0.3732
3Janocko - Himinec721.210.590.620.49300.72420.69160.25140.43190.61230.1942
4Himinec - Volosansky720.951.16-0.20-0.89370.5335-1.4021-0.22160.71230.5912-0.1435
5Medlín - Filip720.830.020.811.00370.61350.69171.2620-0.45190.80160.4935
6Kurlit - Stasik80.801.32-0.52-0.954-0.094-1.2630.001-1.091-0.0330.204
7Kasperczyk - Stasik640.640.130.510.63370.35270.22191.06180.1116-0.06110.3127
8Svoboda - Svobodová720.600.270.33-0.01320.61400.5416-0.5616-0.0223-0.45170.8140
9Belčák - Henc720.550.070.480.10320.77400.05150.15170.4216-0.06240.6440
10Lohay - Menyhért720.54-0.160.701.7134-0.20380.85142.3220-0.1419-0.0219-0.1238
11Holý - Nulíček720.400.41-0.010.1332-0.13390.3119-0.15130.35180.1121-0.3539
12Wala - Szczerczak720.320.310.01-0.23370.26350.9513-0.8724-0.28180.15170.3335
13Jaśkiewicz - Skubisz720.310.050.260.6042-0.22300.39250.92170.2210-0.3020-0.1030
14Reising - Sosin720.310.170.14-0.16330.41380.0519-0.44140.06210.24170.2638
15Hájková - Pavelka720.240.120.111.1238-1.01340.25191.9919-0.84220.2412-0.5634
16Kadula - Baryła720.090.050.04-0.06350.1337-0.48120.16230.35170.0520-0.0637
17Volhejn - Volhejn720.07-0.220.290.42390.13321.9920-1.2419-0.68160.27160.3432
18Gala - Ivanysov72-0.02-0.01-0.000.3632-0.30400.10180.7114-0.16190.6221-0.5540
19Molnár - Szilágyi72-0.14-0.250.120.3642-0.22300.56180.2124-0.08110.0219-0.2030
20Porada - Dańczak72-0.22-0.05-0.170.6937-1.07350.39231.1814-0.2617-0.4118-0.7335
21Štefánik - Šustek72-0.24-0.01-0.24-0.65340.1337-0.6217-0.67170.6213-0.19240.0437
22Horňák - Horňáková72-0.29-0.15-0.14-0.64380.4333-0.4117-0.83210.23170.62160.0133
23Ploščica - Števák72-0.31-0.28-0.030.0834-0.1338-0.13160.2818-0.4618-0.38200.2838
24Hora - Slabeycius72-0.32-0.560.240.6142-0.29291.3023-0.21190.0916-0.1213-0.2929
25Mokráň - Suchá72-0.34-0.600.260.8140-0.43321.16270.07130.0918-0.2314-0.3832
26Garbacik - Nidecki72-0.37-0.520.150.3730-0.0041-0.31140.9716-0.02140.2527-0.1641
27Hájek - Stareček72-0.680.14-0.82-1.2836-0.3636-1.6727-0.099-0.5218-0.0318-0.0936
28Kuflowski - Kurlit64-0.75-0.67-0.08-0.18330.0331-0.36200.1013-1.1516-0.03150.6431
29Nováková - Šimonová72-0.760.34-1.10-0.9626-1.1746-1.7011-0.4315-0.1620-0.4226-0.8746
30Belčák - Vancák72-0.93-0.69-0.241.0732-1.28401.22150.9417-0.6724-0.9716-0.4940
31Skowron - Czaykowski72-1.28-0.93-0.35-0.2643-0.5128-0.1925-0.3618-0.10190.279-0.5328
32Kasperczyk - Kuflowski8-1.48-2.791.300.4942.1240.6530.0010.0510.7531.544
33Štofková - Babničová72-1.72-1.05-0.670.0836-1.4136-0.38150.4121-0.8018-0.6818-0.6836
34Skalka - Pavlík72-2.19-0.67-1.52-1.6837-1.3535-2.1318-1.2519-0.3518-1.2817-0.5535
•  Legenda pre Valet skóre
•  Deals ukazuje celkový počet odohraných rozdaní daným párom. Čím je ich viac, tým sú ďalšie údaje relevantnejšie.
•  Butler je metóda hodnotenia páru v súťaži družstiev. Číselný udaj je v imp/rozdanie.
   (uvedený údaj sa môže mierne líšiť od osobitne spočítaného Butlera).
•  Bid je podiel z Butlera pripadajúci na licitáciu.
•  Play je časť Butlera pripadajúca na card play (zohrávka + obrana).
•  Skupina údajov Playing rozdeľuje predtým uvedený údaj Play na časť pre zohrávku a obranu
•  Stĺpec Decl obsahuje časť Butlera pripadajúci na zohrávku páru
•  Stĺpec Def obsahuje časť Butlera pripadajúci na obranu páru
•  Skupina údajov Declaring personalizuje predtým uvedený údaj Decl na časti pre jednotlivých hráčov
•  Stĺpec Decl1 obsahuje časť údaja Decl pripadajúci na zohrávku hráča1
•  Stĺpec Decl2 obsahuje časť údaja Decl pripadajúci na zohrávku hráča2
•  Skupina údajov Defending personalizuje predtým uvedený údaj Def na jednotlivých hráčov
•  Stĺpec Lead1 obsahuje časť údaja Def pripadajúci na výnos hráča1
•  Stĺpec Lead2 obsahuje časť údaja Def pripadajúci na výnos hráča2
•  Stĺpec Play hodnotí card play páru v obrane, obsahuje doplňujúcu časť údaja Def
•  Všeobecné poznámky
•  Stĺpec # uvádza počet rozdaní pre stĺpec vľavo
•  Tabuľku možno zotriediť podľa každého stĺpca (kliknutím na jeho hlavičku) mimo stĺpca Players.
•  U relevantných buniek je uvedený tzv. tooltip (po nabehnutí myškou nad buňku), ktorý pomáha v identifikácii obsahu buňky.
About Valet score read here and here
Main menu