„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde
Presentation Valet

Valet result
Rank Players
(decl1/lead1 - decl2/lead2)
Deals Butler Bid Play Playing Declaring Defending
Decl # Def # Decl1 # Decl2 # Lead1 # Lead2 # Play #
1Pavlík - Svoboda161.921.180.730.4670.9492.362-0.3052.6140.645-0.579
2Macura - Medlín161.700.980.720.3450.9810-0.6110.5840.407-0.5830.8710
3Hnátová - Kohutová641.450.680.780.98340.54301.22220.5512-0.06190.08110.5530
4Kurka - Pavlík161.100.160.940.6581.2282.823-0.6650.6670.0010.658
5Vozábal - Šlemr1601.040.550.49-0.18901.3769-0.3642-0.03481.20380.85310.3369
6Vozábal - Zadražil800.950.390.560.91380.24421.8120-0.1018-0.3923-0.14190.5242
7Šlemr - Žylka320.890.95-0.06-1.23130.7519-1.206-1.2670.32100.7090.2419
8Kurka - Scháňka160.81-0.331.143.1650.23113.165-00.0060.0650.2011
9Botur - Vojtík960.710.470.240.46480.02481.2620-0.11280.3521-0.32270.0548
10Medlín - Medlín2080.700.430.28-0.02960.53111-0.34480.2948-0.03620.56490.30111
11Macura - Volhejn640.590.68-0.100.2232-0.41320.19170.26150.29210.7411-0.8632
12Žmak - Ježková800.590.140.450.61330.34460.76160.47170.2321-0.21250.3546
13Barnet - Bahník960.580.420.160.3153-0.01430.28280.34250.20240.1819-0.2043
14Bušek - Králík1120.520.390.140.06600.2252-0.10290.2231-0.2124-0.02280.3352
15Diamant - Pavlík960.490.240.250.10490.41470.03260.19230.05280.57190.1447
16Kohutová - Scháňka640.470.62-0.15-0.87300.4934-1.5314-0.3016-0.41170.54170.4334
17Hnátová - Scháňka800.460.440.020.9143-1.04360.90260.9117-0.8816-0.3020-0.4836
18Kolek - Vojtík960.400.200.190.16470.23490.4720-0.0727-0.04270.33220.1049
19Klemš - Kopecký960.380.310.070.5253-0.49420.52210.5232-0.2625-0.0817-0.3042
20Textor - Lauer960.370.250.120.8346-0.54501.19220.50240.5920-0.5930-0.4250
21Kolek - Botur960.360.110.25-0.07440.5352-0.0622-0.09220.2127-0.41250.6252
22Kopecký - Melčák960.36-0.150.511.00470.04481.19260.75210.0524-0.19240.1248
23Kopřiva - Zajíček1440.310.280.03-0.01710.0673-0.12440.17270.2830-0.15430.0473
24Emmer - Mašek800.250.47-0.22-0.85490.7731-1.2026-0.44230.78110.63200.0931
25Klemš - Melčák960.230.140.09-0.08510.29450.1730-0.42210.09200.13250.1745
26Spálovský - Svoboda1280.200.65-0.45-0.0466-0.9160-0.15400.1226-0.2532-0.1228-0.7260
27Číža - Holý960.17-0.310.480.9950-0.07460.17171.4233-0.07220.1124-0.1046
28Martynek - Žylka1120.150.23-0.07-0.0249-0.1262-0.41270.4622-0.1836-0.33260.1262
29Hnátová - Pavlík640.10-0.570.680.00331.40310.3714-0.27190.26142.14170.1131
30Erdeová - Nulíček1280.090.050.04-0.24690.3759-0.69340.1935-0.33220.34370.2859
31Textor - Svobodová800.070.14-0.07-0.36380.2041-0.3218-0.40200.4422-0.30190.1141
32Šlemr - Zadražil160.030.010.020.0510-0.0460.486-0.5940.0040.002-0.046
33Králík - Bouřa144-0.04-0.190.150.19700.11730.4934-0.0936-0.3438-0.09350.3373
34Krása - Schulzová144-0.05-0.070.010.02720.0071-0.27310.2441-0.1337-0.08340.1171
35Martynek - Kopecká112-0.06-0.060.000.4057-0.41550.70240.1933-0.1025-0.68300.0055
36Emmer - Kupková144-0.09-0.200.120.07710.1773-0.60320.61390.37350.0438-0.0373
37Kopřiva - Erde79-0.14-0.250.11-0.18360.36420.0419-0.43170.37150.4427-0.0642
38Kvoček - Vodička176-0.24-0.10-0.14-0.0985-0.1891-0.50430.3342-0.10420.2049-0.2491
39Lauer - Štulc48-0.270.12-0.39-0.4025-0.3823-0.4016-0.399-0.68120.0511-0.0523
40Holý - Kolínský96-0.28-0.480.20-0.22540.74420.3230-0.8924-0.86191.04230.5642
41Volhejn - Volhejn144-0.28-0.15-0.130.1975-0.4769-0.30400.7535-0.35310.0738-0.3569
42Textor - Erdeová64-0.29-0.440.140.02340.28300.3717-0.3217-0.18141.1416-0.2430
43Vondřich - Maňák192-0.29-0.25-0.04-0.25950.1697-0.60460.0849-0.28360.20610.1497
44Erde - Zajíček64-0.30-0.09-0.21-0.0833-0.3431-0.37170.2216-2.84100.28210.3931
45Vajdová - Pojman256-0.31-0.17-0.14-0.341170.03138-1.01570.3060-0.27770.11610.13138
46Macura - Macurová144-0.38-0.19-0.19-0.1974-0.1970-0.3044-0.0430-0.0031-0.1739-0.0970
47Číža - Kolínský96-0.380.04-0.42-0.5053-0.3342-0.4425-0.5528-0.51160.1626-0.2442
48Žmak - Lusk112-0.40-0.26-0.150.0253-0.30590.8128-0.8625-0.1325-0.2134-0.1359
49Žylka - Kopecká64-0.47-0.11-0.37-0.5131-0.2432-1.04170.13140.55130.0919-0.5132
50Žmak - Hlaváč96-0.52-0.01-0.50-0.1850-0.85460.0628-0.4922-0.8120-0.6626-0.1346
51Diamant - Svoboda32-0.560.28-0.84-1.4216-0.2516-1.838-1.018-0.649-1.0070.5516
52Mašek - Štulc48-0.610.43-1.04-1.0623-1.0624-0.089-1.69140.0813-0.8611-0.7224
53Králík - Králík16-0.660.59-1.25-0.966-1.4210-0.772-1.064-0.596-1.824-0.3310
54Kupková - Mašek32-0.73-0.22-0.50-0.4114-0.58181.394-1.13100.329-1.399-0.0518
55Machát - Otradovcová192-0.78-0.59-0.190.1589-0.48102-0.08550.5234-0.19520.0450-0.40102
56Vrkoč - Kuk191-0.79-0.61-0.170.19100-0.5989-0.46400.6260-0.0860-0.5229-0.3689
57Králík - Barnet32-0.82-0.78-0.04-0.10180.04130.016-0.15120.2370.126-0.1413
58Nulíček - Svobodová80-0.86-0.930.07-0.49430.7237-0.8025-0.0718-0.02200.97170.2837
59Kupková - Štrbová144-0.94-0.49-0.44-0.1765-0.6779-0.1936-0.1429-0.2040-0.0939-0.5279
60Ježková - Hlaváč16-1.15-0.11-1.04-0.587-1.399-0.043-0.9940.092-0.157-1.309
61Dolanská - Lapčíková32-1.27-0.78-0.49-0.5310-0.4722-1.1450.0750.1713-0.319-0.4522
62Erdeová - Mašek16-1.88-1.80-0.08-0.58100.776-0.324-0.7660.0020.1740.656
63Lauer - Mašek16-1.94-0.90-1.05-0.398-1.708-0.234-0.564-0.3050.073-1.548
64Lusk - Hlaváč16-2.74-1.23-1.51-1.447-1.579-0.174-3.133-0.334-1.125-0.809
•  Legenda pre Valet skóre
•  Deals ukazuje celkový počet odohraných rozdaní daným párom. Čím je ich viac, tým sú ďalšie údaje relevantnejšie.
•  Butler je metóda hodnotenia páru v súťaži družstiev. Číselný udaj je v imp/rozdanie.
   (uvedený údaj sa môže mierne líšiť od osobitne spočítaného Butlera).
•  Bid je podiel z Butlera pripadajúci na licitáciu.
•  Play je časť Butlera pripadajúca na card play (zohrávka + obrana).
•  Skupina údajov Playing rozdeľuje predtým uvedený údaj Play na časť pre zohrávku a obranu
•  Stĺpec Decl obsahuje časť Butlera pripadajúci na zohrávku páru
•  Stĺpec Def obsahuje časť Butlera pripadajúci na obranu páru
•  Skupina údajov Declaring personalizuje predtým uvedený údaj Decl na časti pre jednotlivých hráčov
•  Stĺpec Decl1 obsahuje časť údaja Decl pripadajúci na zohrávku hráča1
•  Stĺpec Decl2 obsahuje časť údaja Decl pripadajúci na zohrávku hráča2
•  Skupina údajov Defending personalizuje predtým uvedený údaj Def na jednotlivých hráčov
•  Stĺpec Lead1 obsahuje časť údaja Def pripadajúci na výnos hráča1
•  Stĺpec Lead2 obsahuje časť údaja Def pripadajúci na výnos hráča2
•  Stĺpec Play hodnotí card play páru v obrane, obsahuje doplňujúcu časť údaja Def
•  Všeobecné poznámky
•  Stĺpec # uvádza počet rozdaní pre stĺpec vľavo
•  Tabuľku možno zotriediť podľa každého stĺpca (kliknutím na jeho hlavičku) mimo stĺpca Players.
•  U relevantných buniek je uvedený tzv. tooltip (po nabehnutí myškou nad buňku), ktorý pomáha v identifikácii obsahu buňky.
About Valet score read here and here
Main menu