„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain
Complete result

 Slovak Championships 2018 • 29.-30.9.2018 • all rounds results
47 pairs • 23.5 tables • 26 boards
tournament director: Dušan Šlachta

Rank Pair Players MP 1st round % 1st round MP 2nd round % 2nd round MP sum % sum
1 4   Bahníková Eva -  Bahník Petr708.361.91704.461.571411.761.70
2 38   Skowron Stefan -  Czaykowski Jacek629.259.58700.761.251329.960.45
3 11   Czul Krzysztof -  Wesołowski Janusz66758.3061358.05128058.18
4 42   Wala Włodzimierz -  Szczerczak Maciej603.752.77674.563.871278.258.10
5 31   Svoboda Otakar -  Svobodová Pavla513.348.61762.666.661275.958.00
6 1   Ploščica Miroslav -  Števák Dušan594.952.00721.363.051316.257.53
7 25   Holý Jaroslav -  Nulíček Vladimír647.256.57641.956.111290.156.39
8 37   Stopa Piotr -  Latała Grzegorz520.849.32683.659.761206.454.84
9-10 13   Kadula Jan -  Baryła Zdzisław649.856.80551.252.20120154.59
9-10 5   Lohay Karol -  Wład Aleksander646.756.53588.351.42124954.59
11 15   Faltus Ľudovít -  Šikra Michal675.359.03561.449.071236.754.05
12 19   Filip Anatol -  Medlín Aleš681.259.55549.548.031230.753.79
13 41   Kvoček Juraj -  Velecký Eduard576.250.37655.957.331230.153.76
14 30   Volhejn Vít -  Volhejn Petr668.163.27511.244.691178.353.56
15 44   Gala O. -  Ivanysov S.674.258.93492.546.641166.753.03
16 43   Štefánik Viliam -  Hora Peter653.257.10512.948.571166.153.01
17 34   Molnár László -  Szilágyi László512.548.53650.756.881161.252.78
18 18   Skwark Jerzy -  Blat Marek450.939.4174765.301199.952.44
19 12   Garbacik Leszek -  Nidecki Bogusław604.452.83542.651.38114752.14
20 8   Sosin Dariusz -  Reising Sławomir653.757.14489.646.361143.351.97
21 29   Hájková Soňa -  Pavelka Ondřej614.458.18522.445.661136.851.67
22 36   Horňák Mirko -  Horňáková Katarína573.554.31550.948.161124.451.11
23 7   Janocko Mihal -  Himinec Andrej618.854.09550.148.091166.951.00
24 33   Porada Jan -  Dańczak Tadeusz556.352.68553.948.421108.250.37
25 35   Biačko Ján -  Šikra Branislav539.851.12554.148.441093.949.72
26 17   Mokráň Pavel -  Suchá Eva553.548.38577.450.471130.949.43
27 26   Nováková Viera -  Šimonová Alica494.643.23629.355.011123.949.12
28 2   Jaśkiewicz Ryszard -  Skubisz Z.599.952.44515.245.031114.148.69
29 45   Mašek Jiří -  Lauer Zbyněk528.246.17541.951.321070.148.64
30 27   Nižnanský Ján -  Lóňay Milan465.344.06601.352.561068.648.57
31 32   Ferková Želmíra -  Menyhért Tibor441.841.8460252.621045.847.54
32 46   Skalka Peter -  Skalková Hedviga52946.24503.847.711033.846.99
33 6   Vafeková Mária -  Bessler Vojtech532.646.56534.746.741067.346.65
34 22   Golovkov Ladislav -  Kalata I.614.153.68429.437.531043.545.61
35 9   Zombori Katarina -  Komlos Zsuzsa569.849.81423.840.13993.645.16
36 40   Belčák Peter -  Henc Marián525.545.94460.243.58985.744.81
37 16   Belčák Vojtech -  Vancák Vladimír549.748.05474.441.471024.144.76
38 24   Drotárová Dana -  Onder Jozef598.752.33415.736.341013.444.29
39 14   Tóvári A. -  Zombori Gy.439.338.40585.451.171010.744.17
40 39   Himinec Georgij -  Volosansky Olesander415.939.38554.648.48970.544.11
41 23   Krakowski Waldemar -  Krakowska Aleksandra460.440.24547.547.861008.944.10
42 47   Kasperczyk Łukasz -  Stasik Michał466.440.77500.347.38967.743.99
43 20   Hájek Jaroslav -  Stareček Ivan472.541.30522.445.66994.943.48
44 21   Fülöp Gábor -  Jakatics Marta436.338.14514.644.98951.941.60
45 10   Babničová Vlasta -  Štofková Judita531.646.47357.933.89890.540.48
46 3   Kuflowski Kacper -  Kurlit Franciszek41236.01492.743.07903.739.50
47 28   Krušpán Viliam -  Šustek Emil419.539.73410.535.8882937.68


1st round result
2nd round result

počítadlo.abz.cz      © Giborg 2.0 (D.Šlachta), GoodLuck 1.36 (E.Velecký), optimized for Firefox, resolution 1280x720